VVJ:n alaiset valjakkoajokilpailut 29.1.2012
Viim. ilmoittautumispäivä 24.1.2012 - Päivitetty viim. 14.2.2012 klo. 23.00
Virtuaalitalli Dei järjestää 29.1.2012 Valjakkoajojaoksen alaiset valjakkokilpailut, jotka ovat avoinna kaikille.
Kisojen vastuuhenkilönä toimii Leandra L Tulosten arvonnat suoritetaan puolueettomalla arvontakoneella.
Säännöt:
- Luokkiin otetaan max. 30 valjakkoa
- Yksi hevonen saa osallistua yhteen eritasoiseen luokkaan ja vain kerran kyseiseen luokkaan
- Yhdeltä omistajalta yhteen luokkaan max. kolme (pari)valjakkoa
- Sama ohjastaja saa osallistua kaikkiin luokkiin yo. sääntöjä noudattaen
Osallistumiset vain mailiin: kisat@revanssi.net seuraavanlaisessa muodossa:
Luokka
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000 && Hevonen VH00-000-0000
- Otsikoi viestisi seuraavasti: VVJ 222 (tai jos haluat osallistua kaikkiin VVJ-kisoihin samalla viestillä, otsikoi VVJ 222-226)
- VRL-tunnus on pakollinen, hevosilla VH-tunnus on vapaaehtoinen
- Ohjastajan tulee kuulua johonkin VRL:n alaiseen seuraan
- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle
- Väärin ilmoittautuneet hylätään!
Luokat:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille 30/30
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille 25/30
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille 15/30
TULOKSET:
Luokka 1. Noviisi yhdistetty avoin pareille
1. Jenni T. (VRL-00914) - Shambles Winnetoy && Shambles Cupcake
2. yersinio (VRL-06303) - Troll Svoras && Anundr Egil
3. Sorel (VRL-00884) - CHR Rudeboy && Greenwich's Crystin
4. Niina (VRL-08709) - Mörkövaaran Vilperi && Haavelaakson Tussarityttö
5. Viivuska (VRL-00502) - Fiktion Joonatan VH11-018-0474 && Figaro v.d. B VH11-010-0005
6. Milja (VRL-00692) - Mäntysuon Aurora VH11-017-0820 && Lucas FK VH11-017-0330
7. Hauru (VRL-08679) - Deidameia && Tooske v.d. Wistelkamp
8. yersinio (VRL-06303) - Elki && Svanhildr Tófa
9. Meow (VRL-10122) - Fiktion Perijätär && Jäpäkän Jasna
10. Viivuska (VRL-00502) - Tradewinds && Wubbels D'jeanine
11. Toffe (VRL-09182) - Benjamin Sec VH11-017-0538 && Finele v. Hardell VH11-017-0875
12. Toffe (VRL-09182) - Lakean Markos VH11-018-1314 && Steekin Ensitähti VH11-018-1410
13. Jenni T. (VRL-00914) - Sensei vom Liliebloom && Non Blonde Crow
14. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Kafar && Holmebacks Junity
15. Meow (VRL-10122) - Jinny v. Jäpä && Annabel v. Jäpä
16. Milja (VRL-00692) - Criallt Sianwen VH11-026-0266 && Eydís Picar VH11-018-0063
17. Leandra (VRL-01057) - Caetlin FK && Lumikki
18. Hauru (VRL-08679) - Grungubbens Lilleput && Remukylän Igor
19. Leandra (VRL-01057) - Scarabé Dei && Savannah Dei
20. Cin. (VRL-01441) - CN Elskling Ulv && Kornblomst e Trollkvinne
21. Viona (VRL-07600) - Surmavan Pohtooja & Varjon Rönsylilja
22. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros && Brynhildr Kelda
23. Sorel (VRL-00884) - CHR Ghost Baron && CHR Sound of Dreams
24. Niina (VRL-08709) - Viehättävän Ehta-Eemeli && Fiktion Vellamo
25. Sorel (VRL-00884) - CHR Delight Dream && CHR Rudevilla Lady
26. Milja (VRL-00692) - Koistilan Tutuna VH11-018-1089 && Fiktion Sinella VH11-018-0234
27. Leandra (VRL-01057) - Dastan Dei && Tsunami Dei
28. Jenni T. (VRL-00914) - Meggie v.d. Neerwied && Cecam Tasmanian Devil
29. Meow (VRL-10122) - Pompom v. Jäpä && Real Bad Things Dei
30. Niina (VRL-08709) - Pelle-Pohto && Aamun Helokki
Luokka 2. Vaativa yhdistetty avoin pareille
1. Jenni T. (VRL-00914) - Novellin Marilla && Dolly Jane v. Agenhoff
2. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Juliet && Midnight Run
3. Milja (VRL-00692) - Fallgruve '66 VH05-053-1048 && Kuurnan Vokka VH11-018-0590
4. yersinio (VRL-06303) - Berend fan Lycan && Renault v.d. Swan
5. Hauru (VRL-08679) - Remukylän Bianca && Remukylän Bamse
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Rody && Duren Cupid
7. Huttis (VRL-03370) - Wanderer v. Vangenhof && Randon vom Liliebloom
8. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Varjokas && Sirkkeen Heline
9. Huttis (VRL-03370) - Cecam Cesia && Adanna FK
10. Milja (VRL-00692) - Janella FK VH03-017-0696 && Piquira Dei VH11-017-0342
11. Laura R. (VRL-00169) - Roxburry && Päivärinteen Halina
12. Meow (VRL-10122) - Unikuva HUI && Koston Huuma
13. Sorel (VRL-00884) - Supreme Baron && Behind Blue Eyes
14. Meow (VRL-10122) - Koston Reemus && Riiviöiden Taikatalvi
15. Leandra (VRL-01057) - Chichariot Dei && Glowmoor Artemia
16. Laura R. (VRL-00169) - Mörkövaaran Sirena && Haavelaakson Helinä
17. yersinio (VRL-06303) - Duren Sokol && Duren Calvino
18. Milja (VRL-00692) - Fiktion Malviina VH11-018-0672 && Fiktion Kuunari VH11-018-0731
19. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Vanilla && Cecam Giv'me-Soul
20. Meow (VRL-10122) - Koston Jörö-Jukka && Koston Unihiekkaa
21. Sorel (VRL-00884) - Francine TUI && Chavela Radon
22. alhippa (VRL-00064) - Kuunpimennys VH11-018-1064 && Mörkövaaran Samuel VH11-018-1511
23. Sorel (VRL-00884) - Dreams Deceive && VF Eclusiver
24. Viona (VRL-07600) - Outted v. Arwyn & Susikallion Marionette
25. Huttis (VRL-03370) - Mealla O'Brion && Nattesøvn v. Pijnboompit
Luokka 3. Vaikea yhdistetty avoin pareille
1. yersinio (VRL-06303) - Klazina I && Duren Oliver
2. Jenni T. (VRL-00914) - Cecam Turbo Boost && Cecam Pokerface
3. Sorel (VRL-00884) - Soundbite && Dabney BRN
4. Hauru (VRL-08679) - Holmebacks Rasmus && Remukylän Chibi
5. yersinio (VRL-06303) - VF Steela && Rodney SIX
6. Jenni T. (VRL-00914) - Rioting Raspberry Dei && Cecam Honey Chillie
7. Sorel (VRL-00884) - Last Sapphire && No Photos PLZ
8. yersinio (VRL-06303) - Pemberleyn Solie && Sieze v.d. Djoehem
9. Sorel (VRL-00884) - Bijstand && Afgan Sha Lo-lam
10. Hauru (VRL-08679) - Grungubbens Reika && Grungubbens Twiggy
11. Hauru (VRL-08679) - Rimrock && Remukylän Figo
12. Jenni T. (VRL-00914) - Päivärinteen Malibu && Cecam Fancyface
13. Leandra (VRL-01057) - Iamamiwhoami Dei && Champ19n Dei
14. Leandra (VRL-01057) - Glowmoor Baron && Bootleg Pirate
15. isla. (VRL-00505) - Zorf v.d. Duren && Zejke v.d. Duren